top of page

I’m known by many different names

(Marianne Faithful)

 

במשך השנים צברתי המון כינויים ושמות. לפי השם שאדם פונה אלי אני יודע מאיזו תקופה הוא מכיר אותי. 

 

בתקופה הזאת הרבה אנשים קוראים לי אוקאס. השם הזה הוצע לי על ידי המורה שלי, סוג׳יי,

במהלך תוכנית הכשרת המנחים בשיטת מארג.

 

המשמעות היא בית. השם המלא הוא אוקאס ג׳איה - הניצחון של הבית. 

 

ואני באמת מרגיש שחזרתי הביתה. 

 

אני בא מעולם המוזיקה - כנער הייתי בסיסט בלהקת רוק כבד ומשם למסיבות שעשיתי בשנים הפרועות בטוקיו, מועדון הלונה בחיפה, ייצוג אומנים בהופעות שעשיתי במשך המון שנים (Shpongle, Ott) והפקת מופעים, אירועים ופסטיבלים בארץ ובעולם וגם שנים על הבמה ברחבי העולם כדיג׳יי טראנס, תחת השם Onyx ובארץ כחלק מההרכב בו הייתי חבר לתקופה יפה - לימוזינה אקספרס, לצד מייקל בנסון ואבנר חודורוב (משינה) והסולנית מיי פיינגולד וגם הייתי שותף להקמת חברת המדיה גלייד בראדרס שמנהלת את רשתות המוזיקה המצליחות טראנסנטרל וטכנו סטיישן.

 

אלה היו חיים מאוד רועשים וסואנים שבהם מאוד נהניתי וצברתי אין ספור הרפתקאות וסיפורים מרתקים - אך לא תמיד שמתי לב לעצמי, לגוף שלי ולרגשות שלי. 

 

בשנים האחרונות יצאתי למסע ארוך ומאתגר, למדתי המון ממורים שונים ובמהלך הכשרתי במארג התחברתי יותר לאיזון שלי (הוא עדיין ממשיך לאתגר אותי מדי פעם אבל אנחנו מצליחים להסתדר די טוב) וכיום אני משמש כראש צוות אסיסטנטים בקורס ההכשרה הנוכחי. 

אני מלווה ומדריך נשים, גברים וזוגות בנושאי התפתחות, אינטימיות, מיניות ועונג במסגרת תהליכים, מפגשי ייעוץ או סדנאות פרטיות עם כלי תרפיה מערביים בשיח לצד כלים מתחום המיניות המודעת, וטנטרה-תרפיה הכוללים, במידת הצורך, גם עבודת מגע ועיסויים שונים. אפשר לקרוא על זה עוד כאן.

אני גם ממשיך להפיק, ליצור ולהנחות סדנאות ואירועים הקשורים לאינטימיות, מיניות, מוזיקה ובעצם מנסה ליצור מרחבים בהם אפשר לחוות יותר ויותר מכלל אפשרויות החיים. 

כאן ניתן לראות מה אני עושה

 

למה אני עושה את זה?

כאמור באתי מעולם מאוד רועש וסואן בו לא היה לי באמת מקום לעצמי. חשבתי שאני חי אך בדיעבד הבנתי שזה לא היה באמת מדוייק לי. 

היום אני חי בעוצמה הרבה יותר בריאה ומדוייקת לי. 

 

יש בי רצון ולשמחתי גם יכולת להעביר את המתנה הזאת הלאה אל מי שבוחר בחיים, עם כל מה שהם מביאים - כי דרך האתגרים והכאבים נפתחים עולמות חדשים שהשריונות שלנו לא מאפשרים לנו לחוות. 

 

בחרתי בשדה המיניות המודעת למסע ההתפתחות שלי כי על פניו אנו מתעסקים אמנם באינטימיות ומיניות אך ההשפעה של העבודה היא על מכלול שלם של התפתחות רגשית בחיים. 

 

אני מוצא את עצמי בנוסף תומך באנשים בשלל אתגרים נוספים כמו מציאת איזון בחיים האישיים והמקצועיים והתמודדות עם התמכרויות שונות. כנראה בזכות נסיון רב השנים שלי בעולם המוזיקה הסוער. 

 

ללא ספק הצ׳אקרות הלכאורה שובבות ששוכבות שם למטה מחזיקות בתוכן את סך כל הרגשות שבאדם - הטובים והכואבים. 

למי מיועדים כל הדברים האלה שאני עושה?

 

לכל מי שמחפש משהו מעבר לרגיל, שיודע שאפשר יותר, שיש שם עוד משהו שאפשר לתת ולקבל מהחיים. 

בצורות שונות ובדרכים רבות. 

וכן, גם למי שיש קצת אומץ :)

עם המון אהבה,

אוקאס (יניב) גולד

Copy of Copy of Copy of Blue Goodbye Apr
bottom of page